Laipni lūdzam mūsu laboratorijā, kur tiek ražots īpašais dzēriens - Šmakovka. Mūsu speciālisti izstrādāja vairākus dzēriena veidus, kurus mēs ražojam pēc pašu receptūras un salejam firmas pudelēs. Katrs Silene Resort & SPA viesis var apmeklēt jauno laboratoriju, iepazīties ar produkta ražošanas procesu un tā vēsturi, pasūtīt visu šmakovkas veidu degustāciju un jautru Latgalieša iesvētīšanas rituālu vai arī iegādāties dzērienu kā suvenīru.

Šmakovkas Laboratorija

ŠMAKOVKA - ir stiprs alkoholiskais dzēriens, kas no seniem laikiem tiek brūvēts mājās kā grādīgā dzira. Latvijā stipro pašdarināto dzērienu sauc par kandžu, Korejā un Igaunijā to dēvē par hanžu, angliski to sauc – moonshine (mēnesnīca), tādēļ, ka agrāk šo dzērienu dzina naktī, Dienvidu zemēs to sauc par čaču, Krievijā par samagonku.

Latgalē citviet šo dzērienu sauc par ļurļaku, bet vispopulārākais nosaukums tomēr paliek ŠMAKOVKA. Ir dzirdēti arī tādi sinonīmi (no vārdnīcas), kā dzimtenīte, fūzelis, ļerga u.c...

Šogad mēs paveicām plašu laboratorijas ēkas renovāciju. Siltinājām grīdas un sienas, uzstādījām lielus panorāmas logus no grīdas līdz griestiem, krasi izmainījām interjera dizainu, tomēr saglabājām kopējo rustic stilu. Lai laboratorijā būtu silti un mājīgi, papildinājām iekštelpu ar dažādiem gaismas ķermeņiem un stikla izstrādājumiem, bet vienu grīdas daļu izrotājām ar roku darba paklājiem. Šmakovkas Laboratorija Silenē ir mūsdienīgs un stilīgs objekts ar klasiskajām un ilggadējām šī dzēriena ražošanas tradīcijām. 

Šmakovkas Laboratorijas īpašie piedāvājumi grupām no 6 personām:

Ja Jums ir dzimšanas diena, vecpuišu vai vecmeitu ballīte vai arī Jūs vienkārši vēlaties pārsteigt savus biznesa partnerus un jautri pavadīt laiku skaistā vietā, izmantojiet mūsu piedāvājumu! 

Šmakovkas Laboratorija  + Grila Šovs - 140 € / 6 pers.

- no 6 personām un vairāk, četru šmakovkas veidu degustācija, uzkodas, grila šovs (grila ēdienkarte: lasis, garneles, trīs gaļas veidi, divi desiņu veidi, plaša dārzeņu izvēle), ekskursija laboratorijā, šmakovka 200 ml / pers.

- katra papildus persona 23 € / pers.

- papildus pakalpojums:  jautrs Latgalieša iesvētīšanas rituāls 3 € / pers. 

Šmakovkas Laboratorija - 75 € / 6 pers. 

- no 6 personām un vairāk, četru šmakovkas veidu degustācija, uzkodas, ekskursija laboratorijā, šmakovka 150 ml / pers.

- katra papildus persona 12 € / pers.

- papildus pakalpojums:  jautrs Latgalieša iesvētīšanas rituāls 3 € / pers.

 

Pakalpojumu rezervācija un papildus informācijas saņemšana: +371 62004101, +371 25496449