PAR MUMS

Silene Resort & SPA - četrzvaigznu kūrorts, kas atrodas 20 km no Daugavpils pilsētas, gleznaina Sila ezera krastā, piedāvā saviem viesiem: komfortablas villas, viesnīcas numuri, SPA procedūras, bāri, restorāni, konferenču zāle, pludmale. Aktīvās atpūtas cienītājiem: virvju trase, lidojums virs ezera, peintbols, spēle Lāča Medības, ūdens motocikls, laivas, katamarāni. Bērniem: viens no lielākajiem batutiem Latvijā, dzimšanas dienas svinības uz kuģīša Santa Marina, izklaides programmas, animatori.

VILLAS

Nakšņošanai parkā tiek piedāvātas villas ar visām ērtībām, bezmaksas Wi-Fi un individuālo stāvvietu. Līdzās villām atrodas arī viesnīca Sila Villa Hotel ar mājīgiem numuriem, bet ja vēlaties izbaudīt brīvdienas tuvāk pie dabas krūts, iespējams nakšņot arī teltīs, jo dabas parka teritorijā ir visas nepieciešamās ērtības - tualetes, ģērbtuves, duša, guļamtīkli, guļamkrēsli.

RESTORĀNi

Tradicionālie un eksotiskie ēdieni, kā arī bagātīgs dzērienu klāsts vēl vairāk paspilgtinās jūsu atpūtu Silenē. Īpašiem sarīkojumiem restorāns piedāvā svētku ēdienkarti, ņemot vērā klienta vēlmes. “Silenes Terašu” elegantajā atmosfērā ar skatu uz ezeru ir tik viegli sajusties kā karalienei… Vai kā karalim…

Dabas SPA

Vēlies atpūsties no ikdienas raizēm un stresa, aizbēgt no pilsētas trokšņa un burzmas, veltīt laiku sev, izbaudīt dabas dziedinošo bagātību? Silenes Dabas SPA piedāvā to visu, un par vairāk! 

SILA VILLA

“Sila Villa” slejas uzkalna galā pie ezera ar tādu pašu nosaukumu. Tās numuri lepojas ar panorāmas skatu uz mierpilno ezera un sila ainavu, bet trīs ēkas stāvus aizņem restorāns “Silenes Terases". Atpūtas zonā ezera krastā jūs gaida ūdens prieki un pastaiga pa koka promenādi gar Sila ezera krastu.

KĀZAS UN PASĀKUMI

No maija līdz novembrim šeit norisinās jautri korporatīvie burziņi un jubilejas svinības. Protams, šī vieta ir ideāli piemērota arī kāzu svinībām. Laulību ceremonija ir svētku būtiskākais, satraucošākais un aizkustinošākais brīdis. Ja sarīkosiet to Sila ezera krastā, ceremonija atstās uz viesiem un jauno pāri neaizmirstamu iespaidu, bet izsmalcinātā virtuve gādās par baudu visizlutinātākajiem gardēžiem.