PAR MUMS

Vai zini, kā smaržo tikko uzplaucis sniegpulkstenītis? Vai esi garšojis mellenes pa tiešo no krūma? Vai esi ieklausījies, cik ātri aug sēnes? Vai esi pielicis pie vaiga absolūti baltu un pūkainu sniegu? Vai esi bijis TIK ļoti dabā, ka sāc ar to elpot vienā ritmā? Ja atbilde ir “jā”, tad, visdrīzāk, Tu jau esi bijis “Silenē”. Gaidīsim atkal! Ja atbilde ir “nē”, Tev noteikti uz šejieni jāatbrauc.

“Silene Resort & SPA” ir unikāla vieta, kurp doties kopā ar visu ģimeni, lai smeltos dabas enerģiju un baudītu lielisku atpūtu. Silenes priežu mežā gaiss ir teju sterils, jo 1 kubikmetrā šeit ir ne vairāk kā 300 baktērijas. Atrašanās šādā mežā dziedē sirgstošos un atjauno enerģiju nogurušajiem. Tas ir kā lielisks antidepresants un ģimenes “ārsts”  vienlaikus. Savukārt bērni vecāku pavadībā šajā daudzveidīgajā un neskartajā vietā var apgūt dabas mācību, aplūkot dzīvniekus un klausīties putnu balsis. “Silenē” dabas skaistums, smaržas, skaņas un enerģija tiek vērtēti ļoti augstu.

Mēs esam dabā - te ir visgarākās priedes, kas nodrošina iespēju elpot un justies brīvi, un te aug dažādas sēnes, kuru lasīšana līdzinās sava veida meditācijai. Visi augļi un ogas, kas aug “Silenes” dārzos un mežos, ir brīvi pieejami ikvienam apmeklētājam. Te nav žogu un ierobežojumu, jo daba nāk pie ikviena.

Mēs esam skaisti - pie mums vienmēr zied katram gadalaikam atbilstoši ziedi, kas apbur ar savu aromātu un krāsām, meitenēm tie liek justies kā princesēm, bet puišiem - kā džentelmeņiem

Mēs esam daudzveidīgi kā pati daba. Maināmies reizē ar gadalaikiem. Jums nav jādodas tālos ceļojumos uz ārvalstīm, jo pie mums ir viss - ziemā īpaši pūkains sniegs uz zemes un koku zaros, pavasarī varat vērot un izgaršot dabas mošanos, vasarā mežā ir kā zoodārzā un botāniskajā dārzā vienlaikus - zaķi, vāveres, putni un citi dzīvnieki papildina košo meža ikdienu, bet rudenī krāsainas koku lapas un bagātīgās dabas veltes atkal un atkal atgādina, cik brīnumaina ir pasaule, kurā dzīvojam.

Mēs esam klusi - mums ir jādzird mežs, putni, zivis ezeros. Te var dzirdēt kā sārtojas zemenes vasarā un kā krīt koku lapas rudeņos. Tā skan dabas un cilvēka harmonija.

Mēs esam aktīvi - daba iedvesmo būt aktīviem. Pie mums daudzi dodas pārgājienos un izbraucienos ar velosipēdiem, velokartiem, elektromobiļiem, laivām un katamarāniem, te pieejamas daudzveidīgas āra spēles bērniem un pieaugušajiem.

Mēs esam ģimeniski - īpaši esam domājuši par bērniem. “Silenē” ir izveidots atpūtas parks, kurā vecāki var atpūsties, bet bērni iepazīt dabu tiešā veidā. Mini zoodārzā visus dzīvnieku var paglaudīt, pabarot un vērot to ikdienu. Brauciet pie mums kopā ar vismīļākajiem! Dzīves vērtību skalu var sākt būvēt tieši no dabas pamatiem.

Mēs esam gardi - pie mums arī ēdiens ir īpašs, tas tiek gatavots uz speciāliem griliem, kas ēdienam ļauj gatavoties maksimāli dabīgi. Tāpat ir iespēja izbaudīt grilšovu, kura ietvaros pašu spēkiem iespējams pagatavot tieši to, ko visvairāk kārojas. Īpaši iesakām savu latgaļu maizi un zivis no tuvējā ezera. Kopā ar ģimeni un draugiem gatavots ēdiens ir labāks kā vissmalkākajos restorānos.

Mēs esam atpūtai - pie mums ir ne tikai cilvēku, bet arī dabas veidoti baseini. Tuvumā esošais Sila ezers ir viens no skaistākajiem Latgalē - aizņem 262 hektārus un tā maksimālais dziļums ir 7 metri. Silīcija upe šo ezeru savieno ar lielo Riča ezeru, kurš ir 600 hektāru plašs un līdz pat 40 metrus dziļš. Tur mīt visdažādākās zivju sugas.

Mēs atjaunojam spēku un enerģiju - te ir īstens dabas radīts SPA, kuru bagātina arī cilvēku rokām radītas relaksācijas iespējas - pirtis, ūdens kubls zem klajas debess, kurā veldzēties pēc pirts apmeklējuma, dažādas skaistuma procedūras, kurās izmantojam dabas veltes no tuvējās apkaimes, tai skaitā mālus un dūņas, bet spēcinošās Latvijas zāļu tējas sniegs mundrumu jaunām pastaigām un notikumiem.

Mēs apmierinām zinātkāri - tepat tuvumā iespējams doties uz Daugavpils Universitātes Bioloģijas fakultātes muzeju, kurā aplūkojama unikāla vaboļu kolekcija, kurā redzami vairāk nekā 3000 to veidi. Savukārt, ja vairāk esat mākslas baudītāji, dodieties uz Marka Rotko muzeju, pastaigā pa Daugavpils cietoksni vai sakārtot domas Aglonā. Turklāt mēs nodrošinām ērtu transportu uz un no ekskursiju vietām – atstājiet rūpes mūsu ziņā!

Mēs esam gaumīgi - ir domāts ne tikai par apkārtni, bet arī īpaši mājīga un skaista interjera izveidi - mums ir svarīgi, lai telpās ir gaiši, ērti, silti, esam iedvesmojušies no angļiem un frančiem, radot telpas un dārzus, kuros katrs atradīs savu mīļāko stūrīti.

Mēs esam mūsdienīgi - apzināmies, ka arī mūsdienu tehnoloģijas ir nozīmīgas, tāpēc pie mums ir pieejams bezmaksas Wifi, tiesa, tas tiek izmantots reti, jo, esot šeit, cilvēki parasti aizmirst par modernajiem gadžetiem, jo ir aizņemti ar citu iespaidu baudīšanu. Ir jāpaspēj iziet pastaigā pa mežu, papusdienot, apskatīt dzīvniekus, piedalīties šmakovkas degustācijā un izbaudīt citas dabas un cilvēku sagatavotās privilēģijas.

Mēs esam dabas vērti