"MIERA LUKSUS DIENA" DIVĀM PERSONĀM AR IZMITINĀŠANU

Piedāvājums spēkā līdz 01.05.2020

Piedāvājumā iekļauts:

Izmitināšana Luksusa, Superior vai Standarta divvietīgā numurā

Bagātīgas brokastis

Autostāvvieta

WI-FI

Atslābinošs rituāls kājām, izmantojot aromātiskās eļļas (pēc Jūsu izvēles un vēlmēm). 

Procedūras Dabas SPA sāksies ar atslābinošu rituālu kājām, jo, kā zināms, kājas ir cilvēka fundaments un viss dienas nogurums un nostaigātie soļi sakrājas tieši kājās. Mūsu masieru profesionālās rokas dāvās Jums pilnīgu un dziļu relaksāciju ar aromātisko eļļu izmantošanu (pēc Jūsu izvēles un vēlmēm) (15 min)

Kopējā ķermeņa relaksējošā masāža.

Kopējā ķermeņa masāža ar aromātiskajām eļļām (pēc Jūsu izvēles un vēlmēm). Masāža ātri noņem nogurumu un stresu, kā arī atjauno darbaspējas, veicina labu garastāvokli, palīdz mobilizēties darbam. Masāža dziedē arī sēdoša darba izraisītās muguras sāpes, sastiepumus un citas traumatiskas problēmas, labvēlīgi iedarbojas uz nervu, sirds asinsvadu, saišu sistēmu, locītavām, muskuļiem un limfātisko sistēmu, uzlabojot limfas cirkulāciju. (45 min)

Maiga un saudzīga sejas masāža. 

Maiga un saudzīga sejas masāža veicina sejas ādas mikrocirkulāciju, stimulē vielmaiņas procesus ādā, atslābina saspringtos mīmikas muskuļus (15 min)

Galvas ādas kopjoša masāža un Kakla un dekoltē zonas masāža. 

Maiga un saudzīga sejas masāža veicina sejas ādas mikrocirkulāciju, stimulē vielmaiņas procesus ādā, atslābina saspringtos mīmikas muskuļus (15 min). Atjaunojot enerģiju, procedūra turpinās ar nostiprinošo un relaksējošo galvas ādas kopjošo masāžu ar  eļļu. Šāda veida masāža stimulē galvas ādas asinsriti un matu augšanu, to struktūras uzlabošanu. Papildus galvas masāžai tiek veikta arī kakla un dekoltē zonas masāža. (20 min)

SPA atpūtas zonas apmeklējums: Turku sauna Hammam, Somu sauna, Baseins

Procedūras ilgums 140 min

Katrai procedūrai izmantojam aromātiskās eļļas pēc Jūsu izvēles un vēlmēm. Šāda veida procedūra unikāli iedarbojas uz Jūsu nervu sistēmu, un tās laikā jutīsiet pilnīgu atslābumu un relaksāciju. Kopējā procedūras iedarbība ir ļoti daudzpusīga - tā līdzsvaro un stabilizē cilvēka enerģētiku. Palutiniet sevi un savu ķermeni!

 

199 € / 2 pers.

REZERVĒT

 

Informācija: +371 62004100, +371 22013509