ŠMAKOVKAS LABORATORIJA

Laipni lūdzam mūsu laboratorijā, kur tiek ražots īpašais dzēriens - Šmakovka. Mūsu speciālisti izstrādāja vairākus dzēriena veidus, kurus mēs ražojam pēc pašu receptūras un salejam firmas pudelēs. Katrs Silene Resort & SPA viesis var apmeklēt jauno laboratoriju, iepazīties ar produkta ražošanas procesu un tā vēsturi, pasūtīt visu šmakovkas veidu degustāciju un jautru Latgalieša iesvētīšanas rituālu vai arī iegādāties dzērienu kā suvenīru.

Piedāvājumi grupām no 6 personām

Ja Jums ir dzimšanas diena, vecpuišu vai vecmeitu ballīte vai arī Jūs vienkārši vēlaties pārsteigt savus biznesa partnerus un jautri pavadīt laiku skaistā vietā, izmantojiet mūsu piedāvājumu.

Klientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Jautrs Latgalieša iesvētīšanas rituāls ar četru veidu šmakovkas degustāciju, uzkodām - 9 € / pers.

Pakalpojumu rezervācija: +371 62004100, +371 22013509, info@silene.lv

SILENES ŠMAKOVKAS KOKTEIĻI

Mēs esam sagatavojuši Jums kokteiļus, kuru galvenā sastāvdaļa ir mūsu firmas dzēriens Šmakovka. Kokteiļi ir piemēroti gan sievietēm, gan vīriešiem un lieliski sader ar mūsu ēdienkartes ēdieniem.

ŠMAKOVKA - ir stiprs alkoholiskais dzēriens, kas no seniem laikiem tiek brūvēts mājās kā grādīgā dzira. Latvijā stipro pašdarināto dzērienu sauc par kandžu, Korejā un Igaunijā to dēvē par hanžu, angliski to sauc - moonshine (mēnesnīca), tādēļ, ka agrāk šo dzērienu dzina naktī, Dienvidu zemēs to sauc par čaču, Krievijā par samagonku. Latgalē citviet šo dzērienu sauc par ļurļaku, bet vispopulārākais nosaukums tomēr paliek ŠMAKOVKA. Ir dzirdēti arī tādi sinonīmi kā dzimtenīte, fūzelis, ļerga u.c...