Jauns pievedums Cantina la tenuta italiana

Esam priecīgi Jums paziņot, ka saņēmām jaunu pārtikas preču un vīnu pievedumu no Itālijas! Mūsu pērle ir firmas Fratelli CARLI kvalitatīvas un gardas pārtikas preces - pastas, mērces, olīvas, tuncis olīveļļā, saldumi un citi gardumi Jums, Jūsu ģimenei un draugiem!
Aicinām braukt ciemos jau šīs nedēļas nogalē! Gaidīsim! Papildus jautājumi - rakstot uz cantina@silene.lv vai zvanot +371 22013509

Vīna degustācija mūsu vīna studijā- cantina la tenuta italiana

Mūsu vīna studija CANTINA La Tenuta Italiana uzsāk vīna degustāciju organizēšanu, lai padarītu Jūsu atpūtu Silene Resort&SPA vēl neatkārtojamāku!
Piedāvājam mūsu pirmo PROSECCO vīna degustāciju, kurā uzzināsim, kas ir PROSECCO, iepazīsim tuvāk 5 izcila PROSECCO veidus un to saderību ar uzkodām un ļausimies šī tradicionālā itāļu dzēriena aromātu un garšas burvībai!

Pieteikties PROSECCO degustācijai var, rakstot cantina@silene.lv vai zvanot +371 22013509. Personu skaits - no 4 līdz 10 personas. Cena - 25 EUR/personai.

"Latgales večerinka"

22. jūlijā, 18:00 notiks “Latgales večerinka”! Būs jautri, garšīgi, atraktīvi, neaizmirstami!

Jūlija pasākumu afiša

02.07.23 Brančs

Svētdiena - tā ir diena, ko jāpavada ar saviem mīļajiem, ar savu ģimeni. Brīnišķīgu atmosfēru, izsmalcinātus ēdienus, atspirdzinošus dzērienus Silenes Resort & SPA kolektīvs jums garantē! Tiekamies katru svētdienu Itāļu restorānā.