PIEDĀVĀJUMS: DAY SPA pakete diviem TIKAI 90.00 €

Pasteidzieties ātrāk izjust dabas harmonijas un enerģijas pilnas SPA procedūras, pirmajiem 10 klientiem - dāvana no MARIA GALLAND kosmētikas! Piedāvājums ir spēkā darba dienas (izņemot pirmdienu) un brīvdienās! Piedāvājums spēkā līdz 01.05.2019

Kokona liftings

Kokonterapija ir ekskluzīvs procedūru klāsts, kurās ar patentētas putu maskas palīdzību tiek panākta aktīvo sastāvdaļu dziļāka un ilgstošāka iedarbība, kā arī īpaša relaksācija, pateicoties viegli sildošajam efektam. Lieliska procedūra visiem stresa nogurdinātajiem, kuri vēlas sniegt savai ādai īpašu kopšanu. Piemērota visiem ādas tipiem un paredzēta dažādu mērķu sasniegšanai – mitrinšāna, atjaunošana vai liftings. Siltu putu ieskauta relaksācijas oāze liks justies īpaši lutinātai un aprūpētai!

LUMIN’ECLAT

Neveselīgs dzīvesveids, kondicionēts gaiss un emocionālie faktori atstāj pēdas mūsu sejā, kas izpaužas kā noguruma pazīmes, mirdzuma zudums un priekšlaicīga novecošanās. Pateicoties īpašai Lumin’Eclat masāžai un augstas kvalitātes produktiem, āda atgūst tās dzīvīgumu un mirdzumu, tiek izdzēstas visas noguruma un pirmās novecošanās pazīmes. Masāža sniedz emocionālo baudījumu, kas ceļ spārnos un piešķir enerģiju vēl ilgam laikam!

Thalasso

Šī procedūra ir slavena ar atsvaidzinošo un mitrinošo aļģu masku, kas sniedz patīkamu, atvēsinošu efektu. Izcili piemērota ādai, kurai trūkst mitruma, bet ir piemērojama arī citām estētiskajām nepilnībām (atjaunošana, taukainai ādai, jutīgai ādai, u.c.). Thalasso procedūra ne tikai lieliski mitrina ādu, bet sniedz īstu enerģijas šalti!

 

DAY SPA pakete diviem TIKAI 90.00 €  (Papildus informācija un rezervācija: +371 62004109)

REZERVĒT ONLINE

 

1. Sejas kopšanas procedūra vienai personai (pēc izvēles) 60 min 

  • Kokona liftings
  • LUMIN’ECLAT
  • Thalasso

 

2. Masāža otrai personai  (pēc izvēles) 60 min

  • Ķermeņa kopējā masāža
  • Limfodrenāžas masāža
  • Medus masāža
  • Relaksējoša ķermeņa masāža

 

3. Karsts dzēriens + mini deserts - kompliments no restorāna Silenes Terases

 

4. Dabas SPA aktīvās zonas apmeklēšana:

  • Swim SPA baseins
  • Somu sauna
  • Turku sauna "Hammam"

 

Piedāvājums ir spēkā darba dienas (izņemot pirmdienu) un brīvdienās! 

Piedāvājums spēkā līdz 01.05.2019

Pasteidzieties ātrāk izjust dabas harmonijas un enerģijas pilnas SPA procedūras, pirmajiem 10 klientiem - dāvana no MARIA GALLAND kosmētikas!

Silene Resort & SPA: +371 62004100, +371 22013509б

Dabas SPA: +371 62004109, +371 28372851