Baltais Vakars Silenē notiks 2021. gadā!

Ņemot vērā situāciju ar COVID-19 pandēmiju pasaulē un pamatojoties uz Latvijas Republikas MK noteikumiem par publisko pasākumu organizēšanu, Baltais Vakars organizatori pieņēma lēmumu par pasākuma pārcelšanu uz 2021. gada 31. jūliju.

 

Cienījamie draugi! 

Pieņemtais lēmums nav bijis viegls. Tolaik, kad citu masveida pasākumu organizatori valstī jau pieņēma šādus lēmumus un paziņoja par tiem, mēs turpinājām cīnīties un cerēt, ka viss vēl būs labi. Tomēr brīnums nenotika! Tagadējā situācija ir īsts izaicinājums mums visiem! Visvairāk mēs nožēlojam to, ka esam bezspēcīgi kaut ko izmainīt. Bet mēs labi saprotam, ka stingri pasākumi, kas tiek īstenoti šodien, ir kritiski nepieciešami, lai parūpētos par visu pasākuma viesu veselību un drošību.

Kopīgi ar pasākuma partneriem un māksliniekiem: mūziķiem, vadītājiem, tehnisko personālu - mēs pieņēmām lēmumu, ka nākamais Baltais Vakars Silenē norisināsies 2021. gada 31. jūlijā. Esam noskaņojušies ļoti optimistiski! Mēs apsolām, ka šo laiku izmantosim lietderīgi, lai šis vakars kļūtu vēl skaistāks, kvalitatīvāks apkalpošanas ziņā un nākamgad tiešām pārsteigtu visus mūsu viesus. 

Visu dalībnieku rezervācijas ir spēkā pasākuma apmeklēšanai 2021. gada 31. jūlijā. 

Ja Jums radīsies papildus jautājumi, mēs ar prieku atbildēsim Jums: https://m.me/sileneresortandspa

Sīkāka informācija:

https://www.ptac.gov.lv/…/informacija-par-parceltajiem-pasak…

https://www.km.gov.lv/…/informacija-par-parceltajiem-pasaku…

#sileneresortandspaTeam